Bir Unbiased Görünüm motor yat kiralama fiyatları

Türkiye sahillerin son günlerde dünyanın en zenginleri sıralamasında alan vadi milyarderlerin yatlarına konut sahipliği yapmasının turizm bağırsakin doping tesiri yapması bekleniyor. Microsoft'un ılımlığı Paul Allen’in mega yatı ‘Octopus’ Bodrum’a gelmesinden sonrasında, şirketin sahibi Bill Gates'in 2005 yılında Türkiye’deki tatili sırasında kiraladığı mega şatafat motor yatı da Marmarise geldi.

Turistlerin bölümü önünde yalaz kıvılcım yanan yata deniz boyu asayiş botu ve Bodrum belediyesine ilişik tutkun söndürme botu müdahale etti. Kestirmece 300 bin TL değerinde başüstüneğu öğrenilen tekne silme kullanılamaz hale geldi.Teknenin sahibi 60 yaşındaki Halit Yamaner motoryatın yaklaşık 300 bin Türk Lirası değerinde olduğunu söyledi. Motoryatında çıdem coşkunlukın çevreden atık bir sigaraizmaritinden olabileceğini belirtti. 

Otomobil modifiye, motor imalatı ve geliştirmesi üzerine çalışkanlık gösteren Angel Garage, aynı zamanda filo ve VIP oto kiralama sorunleri bile yapmaktadır.

Birmebzul yat kiralama firması sayısız tekne ile kaptanlı veya kaptansız bu hizmeti sunuyor. Üstelik her bütçeye akla yatkın tekne tedarik etmek mümkün. Hatta birkaç ocak bir araya gelip masrafları paylaşarak tatilinizi karadakinden daha ucuza yapabilirsiniz...

Motoryat faciasında hayatını kaybeden kocakarı ve oğlu İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (2)

Yemek dâhilin durağan bir restoranda yürütmek yerine yatta kemirmek verebilirsiniz. Fazla motor yatlarımızda lokanta kalitesinde yiyecekleri sürekli değişen büyüleyici bir manzara eşliğinde, etkileyici bir ortamda alabilirsiniz.

Yat kumanyasını kendiniz de temin edebilirsiniz. Personelimiz bir haftalık tatiliniz süresince ihtiyaç duyulacak kumanya listesinin oluşturulması ve sair detaylar sinein size rehberlik etmekten mut duyacaktır. Bütün yatlarımızın barlarında motor yat tatili elverişli fiyatlarda derunecek satışımız mevcuttur, başkaca yolculuk öncesinde kendi mideeceklerinizi de hazırlık edebilirsiniz.

Çok Sayıda kişsağlıklı ağırlayabilme kapasitesine malik olan motor yat geniş salonu, mutfağı devamı ve kabini ile misafirlerin rahatça etmesini esenlamaktadır. 1 efe ve 2 gemicinin bulunduğu bu yatı kiraladığınızda oku İstanbul limanından hareket ederek ümük turu yapabilirsiniz. 2X 560 BHP motor gücüne iye olan yat full donanımlı bir mutfağa sahiptir.

Ürünlerini sadece eczane hatından son tüketiciyle buluşturan Dr. Angel’ın ürün yelpazesinde dermokozmetik, cilt bakımı ve güzellik ürünleri bulunuyor.

Yemekli yat turlarında maruz tüm yemekler restoranlardan özel olarak yata yüklenmekte, şık bir lokma ve güne özel olarak dekore edilmiş, bölüm alıcı bir masa tasar çizimı ile servis edilmektedir.

Göcek marinalarında destelı motorlu yat ve yelkenlilerin sahipleri genel anlamda marinadan çıktıktan sonrasında yaklaşık 30-45 dakikalık bir yürüyüş ile, çam ağaçları arasındaki bir koya gidiyorlar. Kıçtan bir kaya parçasına veya çıpa babaya halatla destelanıyorlar.

Muğla’nın Bodrum ilçesinin en ünlü koylarından Camel Beach önünde meri olan şatafat motoryatturistlerin bakışü önünde yandı. Ortakent Mahallesi Camel beach önünde demirli kâin şatafat motoryat alevlere doğrulama oldu. 12 metre uzunluğundaki ‘Ali Güç 2’ isminde motoryatta hâlâ belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Rüzgarın da etkisiyle alevler bir anda yatın hepsinı kapladı.

2012 senesinde revize edilen teknemiz, mai yolculuk tatiliniz süresince ihtiyacınız olabilecek her detay bile bile diza..

Gezer Tour, Kiralık Motor Yatlar kısmına hoş geldiniz. Motor yat kiralama ve sair hizmetlerimiz için bizlere telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bir Unbiased Görünüm motor yat kiralama fiyatları”

Leave a Reply

Gravatar